Chat with us, powered by LiveChat

Zdalne nauczanie zdaje egzamin.

Jak to działa?

Rozpocznij naukę

Jak to działa?

Wiedza w pigułce

Kursy składają się z modułów podzielonych na lekcje. Każda lekcja to z kolei film video, notatka będąca podsumowaniem lekcji oraz interaktywne testy. Interaktywne testy mają szczególną wagę – pozwalają uczniom powtórzyć i utrwalić nabytą wiedzę. Z drugiej strony nauczyciele dzięki testom mogą kontrolować postępy uczniów.

Innowacyjna metodyka nauki

Nasze kursy zostały opracowane na popularnej na Zachodzie metodzie micro-learning. 45-minutowe lekcje skondensowaliśmy w filmiki o długości 6-8 minut. Metoda taka pozwala uczniom usystematyzować wiedzę i powtórzyć najważniejsze zagadnienia związane z danym tematem.

Śledzenie postępów

Panel nauczyciela umożliwia nie tylko śledzenie postępów, lecz również szczegółowe monitorowanie aktywności uczniów na platformie, dzięki opcji generowania raportów. Raporty mogą prezentować, przykładowo, liczbę podejść do testu, popełniane błędy lub czas spełniony na ich rozwiązanie.

Komunikacja z uczniami

Dzięki innowacyjnym narzędziom informatycznym, wdrożyliśmy możliwość komunikacji nauczyciela z uczniami, uczniów z nauczycielem i uczniów pomiędzy sobą. Dyskusje mogą być prowadzone pod każdą lekcją. Nauczyciel może uzupełnić przygotowane przez nas materiały lub zaproponować temat do wspólnych rozważań.

Ciekawsze lekcje

EQURS.PL może zostać wykorzystywane również w szkole, podczas lekcji stacjonarnych. Idealnym narzędziem jest do tego interaktywna tablica. Przykładowo, na wstępie lub celem podsumowania wykładu, odtworzony może być filmik z odpowiedniej lekcji dostępnej na EQURS.PL. Nauczyciel może też wspólnie z uczniami rozwiązywać interaktywne testy.

Spójność z wymogami CKE

Nasze kursy zostały opracowane na podstawie informatorów CKE. Po przerobieniu całego materiału uczeń i nauczyciel mogą mieć pewność, że powtórzone zostały wszystkie zagadnienia, która mogą pojawić się na egzaminie.